Náš príbeh

IMG_9594Myšlienka založiť e-shop so značkou CROMIA vznikla náhodou a postupne. V roku 2021 sme spolu s priateľom navštívili Taliansko a cestovali sme po rôznych miestach a mestách. Spoznávali sme krajinu, miestnu kuchyňu a samozrejme sme nevynechali ani obchody. V jeden deň nášho týždňového výletu sme si to namierili do štátu San Marino. Náš výlet sa blížil ku koncu a veľmi som chcela odísť z Talianska s nejakou peknou kabelkou. Po návšteve pamiatok sme prišli do miestneho obchodu s kabelkami, kde som si mala problém vybrať len jednu :). Prizvala som na pomoc priateľa, ktorý do jednej minúty vytiahol z regálu kabelku. Hovorí mi, že to je jediná pekná kabelka z celého obchodu. A mal pravdu. Bola to nadčasová CROMIA. Kvalitné spracovanie koženej kabelky bolo vidieť na prvý pohľad a dotyk.

Samozrejme z obchodu som odišla nie len s kabelkou, ale aj s peňaženkou tejto značky. Po tomto nákupe som začala googliť čo to je za značku. Veľmi ma ich príbeh a  stránka produktov oslovila. V tom čase som mala apetít na založenie obchodu. 

Chcela som dopriať slovenským ženám luxusné kabelky z Talianska. Mesiace po tom som navštevovala ich web a vyberala som si ďalšiu kabelku, ktorú by som si raz kúpila. Povedala som o nich aj sestre a spolu sme sa stali fanúšikom týchto módnych produktov. Po dvoch rokoch sa spolupráca podarila rozbehnúť. Na konci roku 2023 som sa pustila do všetkého potrebného k založeniu spoločnosti evenus s.r.o. a obchodu www.evenus.sk!  

Na výsledok sa práve pozeráte :) 

Som presvedčená, že si aj vy vyberiete  svoju CROMIU :)

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz